Znajdujesz się na:

Zostań partnerem

Zostań Partnerem Handlowym

Systemy informatyczne firmy Syriusz są sprzedawane poprzez autoryzowanych Partnerów Handlowych. Dla zapewnienia odpowiedniego poziomu prac wdrożeniowych i obsługi serwisowej staramy się uważnie dobierać firmy z którymi zamierzamy łączyć się umowami o współpracy partnerskiej. Aby firmy sprzedające, wdrażające i serwisujące nasze oprogramowanie były przygotowane do swoich zadań oferujemy szkolenia autoryzacji technicznej. Ukończenie tego szkolenia jest niezbędnym wymogiem dla podjęcia współpracy z firmą Syriusz.

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy z Syriuszem prosimy o kontakt z naszą firmą. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 017/8631-555 w.20 lub e-mail: syriusz@syriusz.eu.

Po ukończeniu szkolenia autoryzacji technicznej zapraszamy do podpisania Umowy o współpracy w zakresie sprzedaży, wdrożenia i obsługi serwisowej produktów Syriusza. Wraz z podpisaniem Umowy partnerskiej firma otrzymuje status Autoryzowanego Partnera Handlowego firmy Syriusz.

Firma ze statusem Autoryzowanego Partnera może korzystać z następujących uprawnień:

  • oprogramowania w wersji szkoleniowej przeznaczonego do prowadzenia, prezentacji dla Klienta oraz szkoleń własnych,
  • dostęp do stron internetowych przeznaczonych dla Partnerów Handlowych,
  • dostęp do pomocy technicznej Działu Serwisu i Wdrożeń,
  • możliwość konsultacji z informatykami i wdrożeniowcami firmy Syriusz
  • wsparcie w działaniach marketingowych

Firma Syriusz, będąca producentem oprogramowania, kieruje się zasadą nie konkurowania z naszymi Partnerami Handlowymi. Wszelkie kontakty z użytkownikami naszego oprogramowania realizujemy poprzez Partnerów Handlowych. Dotyczy to zarówno sprzedaży Uaktualnień do oprogramowania jak i wdrożeń i serwisu bieżącego. Takie zachowanie jest korzystne zarówno dla naszych Partnerów- traktowanych jako naszych lokalnych przedstawicieli, jak i klientów, którzy otrzymują dostęp do profesjonalnej, lokalnej obsługi serwisowej.