Znajdujesz się na:

Usługi

Wsparcie po zakupie oprogramowania

Z dniem zakupu oprogramowania Użytkownik ma prawo korzystać z pełnej oferty usług przygotowanej przez firmę Syriusz - producenta oprogramowania, a mianowicie:

Ma również prawo do uaktualnień zakupionych wersji oprogramowania na wersje aktualne publikowane cyklicznie przez firmę Syriusz – producenta oprogramowania.

Zakupione oprogramowanie,przez 30 dni od momentu instalacji, może być eksploatowane w pełnym zakresie funkcjonalności przez Użytkownika bez kodu licencji. Jest to czas dla przyszłego Użytkownika na gruntowne przetestowanie oprogramowania i jego ostateczną akceptację. W tym okresie, jeżeli nie został wydany kod aktywizujący (kod licencji) Użytkownik ma prawo dokonać zwrotu oprogramowania.

Zakup oprogramowania jest premiowany bezpłatnym Abonamentem na usługę UAKTUALNIENIA, ważnym przez okres 12 miesięcy, liczony od dnia zakupu pierwszego modułu oprogramowania.
Producent oprogramowania w każdym kwartale publikuje nową wersję oprogramowania z wprowadzonymi modyfikacjami. Modyfikacje te są wykonywane w trosce o ciągły rozwój produktu, jak również w celach wyeliminowania zauważonych usterek.

W zakładce AKTUALNE WERSJE są do pobrania najnowsze aktualne wersje oprogramowania, jak również najnowsze wersje dokumentacji. Prawo do pobrania najnowszych wersji oprogramowania (uaktualnień) mają użytkownicy posiadający aktualny Abonament na usługę UAKTUALNIENIA.

Podstawowe moduły oprogramowania można również legalnie użytkować wynajmując oprogramowanie. Po opłaceniu wynajmu generowane są tzw. "licencje czasowe". Uprawniają one do użytkowania oprogramowania w okresie roku kalendarzowego, na które zostały wykupione.